Odżywki, suplementy - BCAA.pl

Opinie Klientów o produkcie:

Fitness Authority Pink Slim

Pink Slim Napisz opinię Kup teraz ten produkt opinię
Niedziela, 30 sierpnia 2015
Ocena: 5/5 gwiazdek

Pink Slim to jeden z niewielu nieinwazyjnych spalaczy, które naprawdę ułatwiają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej (oczywiście w połączeniu z racjonalną dietą i treningiem). Jako pierwszy spalacz bardzo dobry.

Sobota, 9 maja 2015
Ocena: 1/5 gwiazdek

Na mnie nie działa. Schudłam tylko dzięki diecie, ćwiczeniom i zwykłemu CLA. Na stronach sklepów mających w swojej ofercie Pink Slim nie można zamieścić negatywnej opinii (zgodnie z prawdą) dlatego tych opinii brakuje. Znajdując tą pozytywną gdzieś zaledwie jedną (którą się zasugerowałam).

Piątek, 6 lutego 2015
Ocena: 5/5 gwiazdek

Polecam! Waga początkowa 72.5, waga obecna 68. Stosuję od jakiś dwóch i pół tygodnia. Nie uprawiam sportu, nie ćwiczę, na diecie też nie jestem. Te tabletki tak sprawiają, że po prostu mniej jem. Teraz zakupiłam orbitreka i od poniedziałku zaczynam :-) Mój cel to minimum 60 kg :-) a tabletki na pewno jeszcze zamówię chociaż jest ich 120 więc jeszcze na bardzo długo mi wystarcza :-) polecam naprawdę warto :-). Po co inwestować w jakieś niby herbatki odchudzające czy coś, ja już tyle stosowałam i ani pół kilo, a tu 4 i pół kg w dwa tygodnie :-) zdaje sobie sprawę, że na razie mogę się pozbywać wody z organizmu, ale to dobrze, bo ja już widzę różnice :-) polecam spróbujcie i wy :-)

Twoja opinia

Napisz opinię i wygraj bon BCAA.pl o wartości 100zł!

Aby zostać uwzględnionym w losowaniu bonu, przed napisaniem opinii zaloguj się do serwisu.Firma ACTIVE BODY nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi, są to opinie Klientów. Firma ACTIVE BODY zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii wg własnych kryteriów.

Copyright © ACTIVE BODY. Wszelkie prawa zastrzeżone.