Activlab High Whey Isolate Premium 1320g

Promocja!
Cena BCAA.pl 159,99 zł 139,99
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Dostępne smaki Ocena Ilość
Chocolate mint
szt.
Strawberry
szt.

0
0
0
Activlab High Whey Protein Premium to odżywka wysokobiałkowa najwyższej jakości, wyprodukowana z najbardziej ekskluzywnego surowca - pozbawionego węglowodanów i niemal całkowicie odtłuszczonego izolatu.


Działanie:

  • Dostarcza doskonałej jakości budulca do tkanki mięśniowej;
  • Chroni przed katabolizmem i umożliwia stabilny wzrost muskulatury;
  • Przyspiesza utratę tkanki tłuszczowej;
  • Wspomaga regenerację potreningową.

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek białkowych, jednak mało która odżywka cechuje się tak wysoką zawartością białka jak Activlab High Whey Protein Premium. Co więcej, odżywka zawiera praktycznie zero węglowodanów, a to jest bardzo trudne do osiągnięcia i sam proces technologiczny jest bardzo drogi. Mamy więc tutaj do czynienia z produktem niemalże doskonałym, najsilniej działającym na ludzki organizm. Produkt kierowany do najbardziej wymagającej grupy sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko.

Dawkowanie:

  • W zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Dla uzyskania optymalnych efektów należy stosować od 2 do 3x dziennie po 1 porcji  dziennie po 30gram.
Skład
Wielkość porcji: 30 g (5 miarek)
Ilość porcji w opakowaniu: 44
Wielkość opakowania: 1320 g
Skład w porcji 30g
Wartość energetyczna 109kcal
Tłuszcz 0,6g
Węglowodany 0,0g
Białko 25,8g
Skład
izolat białka serwatkowego, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy (wszystkie wersje smakowe), subst. zagęszczająca - E466.

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.