Fitness Authority Pink Slim 120kaps.

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Opinie o Pink Slim 120kaps.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Pink Slim to jeden z niewielu nieinwazyjnych spalaczy, które naprawdę ułatwiają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej (oczywiście w połączeniu z racjonalną dietą i treningiem). Jako pierwszy spalacz bardzo dobry.

Polecam! Waga początkowa 72.5, waga obecna 68. Stosuję od jakiś dwóch i pół tygodnia. Nie uprawiam sportu, nie ćwiczę, na diecie też nie jestem. Te tabletki tak sprawiają, że po prostu mniej jem. Teraz zakupiłam orbitreka i od poniedziałku zaczynam :-) Mój cel to minimum 60 kg :-) a tabletki na pewno jeszcze zamówię chociaż jest ich 120 więc jeszcze na bardzo długo mi wystarcza :-) polecam naprawdę warto :-). Po co inwestować w jakieś niby herbatki odchudzające czy coś, ja już tyle stosowałam i ani pół kilo, a tu 4 i pół kg w dwa tygodnie :-) zdaje sobie sprawę, że na razie mogę się pozbywać wody z organizmu, ale to dobrze, bo ja już widzę różnice :-) polecam spróbujcie i wy :-)

Opinie o innych produktach linii Fitness Authority Pink Slim

Na mnie nie działa. Schudłam tylko dzięki diecie, ćwiczeniom i zwykłemu CLA. Na stronach sklepów mających w swojej ofercie Pink Slim nie można zamieścić negatywnej opinii (zgodnie z prawdą) dlatego tych opinii brakuje. Znajdując tą pozytywną gdzieś zaledwie jedną (którą się zasugerowałam).