100% Pure Whey vs Nitro Pure Whey

 28 listopada 2017, 13:47

Widziałem na stronie ze biotech usa wypuscił nowa odzywkę białkową 100% Pure Whey, jak ona sie ma do Nitro Pure Whey cena troszke wyższa ale patrząc na skład bardzo przypomina własnie Nitro Pure. Ktoś wie? Nitro juz nie bedzie produkowane?

 28 listopada 2017, 14:51

Wydaję mi ze to jest to samo białko poprostu w innym opakowaniu, a czemu cena wyzsza? hmm etykieta duzo bardziej przyjemna dla oko moze dlatego. Ale tak czy tak białeczko naprawde godne polecenia i jesli chodzi o mixy to biorąc pod uwage cene do jakosci zdecydowanie czołówka..

 28 listopada 2017, 14:57

Zasadniczą zmianą na plus są poprawione smaki tego bialka oraz wprowadzenie nowych pozycji smakowych. Skład wiele się nie zmienił a doszła atrakcyjna promocja w której opakowanie ponad 400g dostajemy gratis.

Śmiało mogę polecić ten produkt.

 29 listopada 2017, 08:08

Warto również dodać że nowa wersja czyli: 100% Pure Whey ma 6g BCAA na 28gramową porcję, a stara wersja czyli: Nitro Pure Whey ma 5g BCAA na 28gramową porcję

 29 listopada 2017, 15:43

No i zauważyłem, że smak się poprawił na plus, wcześniej miałem czekoladę z kokosem z Nitro, teraz kupiłem 100 % Pure Whey'a o tym samym smaku i jest spora różnica smakowa, na plus dla nowego wydania, więc jednak jakieś zmiany są.

A w promocji wypada mega korzystnie !

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora