Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

5htp

 29 listopada 2017, 16:58

Co sie stało z tym suplementem dlaczego nie ma go juz w sprzedaży? Czy jest szansa go jeszcze dostac? Działał naprawde rewelacyjnie, próbowałem trypthofanu ale zdecydowanie gorzej czułem jego działanie.

 29 listopada 2017, 17:27

5htp zostało wycofane przez sanepid, z jakiego powodu tego nie wiadomo(pewnie dlatego ze działało). Fakt Tryptophan bedzie juz dużo słabiej odczuwalny jesli chodzi o działanie niz 5htp. Czy mozna go gdzies jeszcze dostac? hmm na pewno jak dobrze poszukasz na allegro lub na innych stronach gdzies jeszcze cos trafisz u nas niestety go juz jakis czas nie było.

 29 listopada 2017, 17:37

Chyba niestety nie pozostanie ci nic innego jak ten tryptophan:( a na allegro to raczej bym uważał, zakupiłem jakiś czas temu to 5htp i powiem ci, że to chyba jakaś podróba była zupełnie zero poprawy nastroju w porównaniu z firmą now, z której miałem wcześniej ten produkt. Zdecydowanie lepiej było po samym tryptophanie z amixa https://www.bcaa.pl/amix/tryptophan-pepform-peptides-90kaps.html dlatego ci go polecam - ale wybór oczywiście należy do ciebie.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora