Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Aakg i maksymalna dawka?

 12 grudnia 2017, 17:08

Jak w pytaniu ile mozna wziac na jedna porcje tego aakg?  Brałem tak: 3g i nic nie czułem, 5g i tez tak bylo srednio, 7g juz cos tam bylo a 10g to miesnie chcialo rozerwac a producent poleca ok.5g wiec ile maksymalnie mozna tego brac by nie przesadzic?

 12 grudnia 2017, 17:43

10g aakg to dla mnie już całkiem spora dawka więc pełen szacun:) bo nie próbowałem tylu na raz ale jak sam już zdążyłeś zobaczyć i przetestować na sobie z tymi dawkami to różnie bywa i jak sami na sobie jej nie wybadamy to nikt ci tego nie powie. Czasami kwestia samego żywienia oraz mało spożywanych węglowodanów przed treningiem wpływa właśnie na odczucia treningowe czyli  na tą w twoim wypadku "nie odczuwalną pompę". Spróbuj więc ich dorzucić a być może nie będziesz musiał brać aż 10g aakg na porcję.

 12 grudnia 2017, 19:31

Tak naprawde bardzo częstym błędem popełnianym przy jakiejkolwiek diecie jest brak wystarczającej ilości sodu dostarczanego do organizmu. W tym wypadku zobacz czy czasami nie wystarczy właśnie dodać elektrolitów lub samej soli około 20min przed treningiem razem z porcją AAKG. Bardzo często w takich przypadkach to wystarcza.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora