Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Ala

 4 września 2018, 13:28

Co to wlasciwie jest i czy warto sie w to bawic? Kumpel z silki powiedzial ze to dobre na regeneracje watroby to prawda? Prosze odpowiedz.

 4 września 2018, 13:40

Tak, jest to jeden z wielu pozytywnych wpływów "ALA" na nasz organizm. A dokładniej rzecz biorąc ALA zwiększa stężenie cysteiny, substancji która usuwa metale cięzkie z naszego organizmu. Warto jeszcze wspomnieć o innych właściwościach tego suplementu. Ale sprawdza sie w profilaktyce chorób układu krążenia i serca, głównie polecany jest w przypadku nadciśnienia tętniczego gdyż skutecznie obniża jego wartość. Dla nas sportowców kwas ALA ma super zastosowanie w walce o utratę zbędnych kilogramów ponieważ odpowiada za sprawniejszą przemianę spożytego pokarmu w energię. Kwas Alfa liponowy reguluje poziom naszego cukru we krwi, za sprawą tego, że związek ten nasila transformację glukozy w glikogen. I na sam koniec warto dodać jeszcze ze ALA ogranicza nadmierny apetyt i chęc na podjadanie .

 5 września 2018, 19:43

Ala- kwas alfa liponowy to antyutleniacz, jak najbardziej przydaje się na regenerację i odtruwanie wątroby. Posiada też właściowści synergiczne z innymi suplami. Ceny nie są drogie, warto dodać to suplementacji. Plus te kilka plusów, które wyżej kolega wymienia.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora