Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Aminokwasy proste

 9 grudnia 2017, 12:52

Które polecacie? Z jakiego źródła brać? Widziałem, że jest ich sporo z serwatki z wołowiny, kurczaka a ostatnio nawet widziałem, że są z Łososia. Są między nimi jakieś znaczące różnice? Można sie już w tym wszystkim mocno zgubić.

 9 grudnia 2017, 13:50

Wszystko zależy od braków w diecie. Jeżeli spożywasz sposo białka serwatkowego to bierz wołowe lub z łososia jeżeli natoamist jeż dużo wołowiny i kurczaka to bierz te z serwatki. Zwracaj uwagę na braki i wtedy uzupełniaj. Tak najprościej.

 11 grudnia 2017, 12:39

W te wołowe to ja jakoś średnio raczej wierzę:( ale te z serwatki to jak najbardziej i mogę polecić ci https://www.bcaa.pl/universal-nutrition/universal-amino-2700-700tab.html

Każda tabletka ma 2g i pomimo dość dużych rózmiarów łatwo ją przełamać bądź rozkruszyć np. w moździerzu ,jeżeli któś będzie miał problem z ich przełknięciem;) ale jakościowo są naprawdę dobre (pozyskiwane z wpc i wph) . Co do efektów wiadomo jak diety nie będzie to i aminokwasy proste nie pomogą za wiele, natomiast z jej połączeniem produkt daje dobre przyrosty:) firma universal kolejny raz może poszczycić się dobrym produktem ze swojej linii.

 

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora