Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Apollo Hegemony.

 16 grudnia 2017, 13:32

Znacie tą firmę ?

Warto brać od nich suplementy ? Mają bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o wszelskiej maści suplementy ziołowe, nootropiki, adaptogeny, mało kto na rynku może pochwalić się taką ofertą, ale czy to "pewniak", czy możecie polecić inne firmy ?

 18 grudnia 2017, 17:18

Z ciekawości sprawdziłem sobie tą firmę i dotarłem do informacji, że bardzo krótko są na rynku co za tym idzie "za pewne to one nie będą"aczkolwiek gama ich produktów jest dość imponująca i tego nie da się ukryć. Opinii na necie też nie ma za dużo co oznacza, że firma jeszcze dobrze nie wkręciła się na rynek i potrzebuje trochę więcej czasu by na nim zaistnieć. Ashwaganda ich ma np. 450mg i 5% witanolidów a z olimpa ma 300mg i również 5% witanolidów - a olimp dla mnie jest dużo pewniejszą firmą i mam do niej  jednak większe zaufanie niż firma krzak, która pojawiła się dopiero co na rynku więc wybór dla mnie jest prosty, którą ashwe bym wybrał. Natomiast będę śledził rozwój tej firmy i może z czasem się na coś skuszę a wtedy napiszę to na forum.

 22 września 2018, 01:08

Uważajcie bo ta "marka-firma" to niezła ściema jeśli nie podają swojego adresu i gdzie są zarejestrowani to jak mogą być wiarygodni, Kupiłem z Apollo L-DOPA... przyznam że wszędzie piszą (skład L-Dopa) a potem małymi na opakowaniu że to "wyciąg z białej fasoli" kopnięcie dopaminy i nie wiem czego było spore... tak że się można przerazić byłem nadpobudliwy i nie poznawałem siebie... nie wziąłem już wiecej tego dziadostwa.  APOLLOS HEGEMONY to marka która idzie w marketing nie wiadomo skąd jest, nie wiadomo co jest w suplementach, nikt nie złapie ich za ręke jak coś sie stanie bo nie mają podanego swojego adresu.... a opinii w intenecie niewiele ... sami sobie odpowiedzcie co to za firma APOLLO I HADES HEGEMONY

 14 listopada 2018, 14:39

Brałem kilka produktów tej firmy tzn: 
Ashwagandha Apollo, Bacopa Monieri, Agmatine i wszystko działało jak trzeba.
Chciałbym kupić teraz ten brain fuel lub game over jadł to już ktoś?

 10 kwietnia 2019, 13:04

Bardzo dobre produkty mają, można smiało jeść

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora