Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

batony na mase

 15 listopada 2017, 14:41

Witam poszukuje batona, który raz na jakiś czas zastąpi posiłek wiem oczywiście ze taki baton ma sie nijak do prawdziwego jedzenia ale czasami poprostui nie ma jak zjeśc z pojemnika, moge coś na szybko przegryźć więc pomyslałem własnie o batonach ale tez nie chciałbym zeby węgle w tym batonie to były sam cukier cos powiedzmy o w miare dobrym składzie znajdzie sie?

 15 listopada 2017, 15:00

Mam coś co powinno spełnić Twoje oczekiwania, firma Scitec po raz kolejny wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym. Baton Jumbo waży 100g jest w nim 50g białka 26 węgli i uwaga....9g cukru, moim zdaniem jest to śladowa ilość biorąc pod uwage wage batona dla porównania konkurecyjny baton na mase(nazwe pomine) ma w 100g prawie 30g cukru.

https://www.bcaa.pl/scitec-nutrition/scitec-jumbo-bar-100g.html

 15 listopada 2017, 17:28

Z tym, że Jumbo ma dużą zawartość białka i może to powodować dyskomfort trawienny.

Ja mogę Ci polecić batona o nazwie Booster z Treca... Skład całkiem dobry, nie za drogi, mnóstwo smaków i na prawdę są smaczne, jako zastępczy posiłek chyba sprawdzą się najlepiej.

 16 listopada 2017, 12:24

Patryk 28g cukru w batonie??? to jest dobry skład?? Jumbo idealnie trafia w wymagania które napisałem naprawde polecam czytać dokładniej posty i pytania, które zadaje..Polecając boostera z treca to jakbyś napisał ze high whey z activlaba tez będzie dobrym wyborem....

 16 listopada 2017, 20:58

Stary na masie to nie musisz się bać takiej ilości cukru :D

Ja tam wchłaniam spore ilości i dopóki wliczam nie zalewam się a smacznie podjadam ekstra botony :P jeszcze jest jeden od ON flapjack :D ostatio próbowalem i smaczny jak na batona z płatkami owsianymi hehecool

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora