Bcaa Xplode

 17 listopada 2017, 12:32

Używam bcaa xplode juz bardzo długo(dla mnie rewelacja) ostatnio zauwazyłem na stronce nowe smaki(nie wiem jaki czas juz są). Smak coli oraz smak mojito ktoś z Was próbował tych smaków, zawsze uzywałem cytryny lub ananasa ale czas spróbować czegoś nowego możecie polecić których z tych dwóch?

 17 listopada 2017, 12:56

Mi osobiście smak coli szczerze mówiąc zbytnio nie smakuje, szczerze mówiąc piłem juz kilka produktów o tym smaku i jak narazie żaden mnie nie powalił(za duzo Pepsi MAX) co do smaku moijto też mam mieszane uczucia ale zdecydowanie lepszy niż cola. Jezeli juz miałbym Ci polecic któryś z tych dwóch zdecydowanie to będzie smak moijto.

 17 listopada 2017, 13:03

W zaprzyjaźnionym sklepie dostałem kilka próbek tego bcaa właśnie w smaku coli i powiem, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Może nie jest to coca-cola ale jak dla mnie ciut zbliżona do niej:) i nie powiem bo bardzo przyjemnie się ją popijało w trakcie treningu:)

 17 listopada 2017, 17:02

Ja akurat odnośnie smaków coli w odżywkach uważam za słabe ale mojito słodziutkie i smaczne, chociaż czego się spodziewać po Bcaa xplode jak nie petardy smakowej :D jedyna cola jaką zdzierżyłem a mojito kozak! Polecam!

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora