Bcaa Xpress

 18 listopada 2017, 11:02

Witam, ostatnio wpadła mi w ręce próbka BcaaXpress smak jabłkowy, aż mnie zamurowało bo miałem wrażenie ze pije sok tymbarka. Na bank w przyszłym miesiącu jak skonczy mi sie obecne Bcaa którego używam kupuje BcaaXpress próbowaliście innych smaków? Są równie dobre jak jabluszko? Które polecicie?

 18 listopada 2017, 11:34

Mnie osobiście bardzo do gustu przypadł smak mango, bardzo orzeźwiający i mocno charakterystyczny w smaku- naprawdę petarda, smak orange niestety, który wydawał mi się pewniakiem w smaku okazał się fatalny ale wiadomo, każdy inaczej je odczuwa::)

 18 listopada 2017, 11:39

To samo wrażenie miałem przy smaku pomarańczowym ale nigdy to nie był mój faworyt niezależnie od odżywki i firmy. Co do reszty smaków bcaaxress, jabłko które wymieniłes jest oczywiście w moim top3 smak rewelacja ale używałem go tyle ze troche mi sie juz znudził. Drugim moim faworytem jest gruszka do której na początku byłem spectycznie nastawiony ale po pierszym łyku stwiedziłem TO JEST TO! I sczerze stosowałem smak gruszkowy przez klika miesięcy bez przerwy. Ostatnio postanowiłem spróbowac smaku PINK LEMONADE i znowu szok myslałem ze nie będzie nic lepszego od gruszki a jednak! Orzeźwia jak prawidzwa lemoniada smak petarda!

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora