Bcaa z glutaminą jakiej firmy brać?

 5 grudnia 2017, 13:10

Tak jak w temacie szukam jakiegos dobrego polaczenia bcaa+glutaminy i z dobrym stosunkiem ceny do jakosci. Wiem, ze powinno sie brac je oddzielnie ale chce sam sprobowac i sie przekonac jak beda one na mnie dzialac bo wiele osob chwali sobie te polaczenie wiec nie polecajcie mi ich osobno. Z gory dzieki za linki.

 5 grudnia 2017, 14:10

W porządku uszanuję twoją prośbę i nie polecę nic innego choć osobiście dla siebie nie wybrałbym już takiego połączenia bo wiem, że się ono po prostu nie sprawdza) Jeżeli, więc ma być to coś dobrego jakościowo to na pewno wybieraj między fa anticatabolixem https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-xtreme-anticatabolix-500g-promocja.html a sciteckiem bcaa+glutamine xpress https://www.bcaa.pl/scitec-nutrition/scitec-bcaa-glutamine-xpress-600g.html w obu przypadkach stosunek bcaa do glutaminy jest 5g -firmy są dobre i smakowo również mają duży  wybór.

 5 grudnia 2017, 16:38

Obie propozycje są naprawdę ok. Ja dodam jeszcze że dobrze cenowo jak i jakościowo również w oczach klientów wychodzi https://www.bcaa.pl/uns/bcaa-g-powder-600g.html Bcaa G-powder.

Wersja instant więc i rozpuszczalność naprawdę dobra. Śmiało mogę polecić.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora