Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Bcaa

 17 stycznia 2018, 22:38

Witam, zaczynam ćwiczyć i obiecałem sobie że to będzie zdrowe i wgl bez żadnych wspomagaczy i wgl. Chciałbym zapytać o opinię o bcaa czy to jest w jakiś sposób szkodliwe dla organizmu?  Ewentualnie białko ponieważ też koledzy polecają, proszę o radę.

 18 stycznia 2018, 11:17

Oczywiście, że nie jest! Żaden z wymienionych przez Ciebie suplementów nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu, co więcej białko i bcaa to podstawowy zestaw suplementów dla każdego kto zaczyna ćwiczyć cięzko to wogole nazwać "wspomagaczem" bo tak naprawde wartości odżywcze które będziesz znich dostarczał nie różnią sie od tych co masz np w kurczaku. Więc zapraszam do działu suplementy i tam napewno po przejrzeniu tematów znajdziesz odpowiednie białko i bcaa dla siebie.

 18 stycznia 2018, 13:37

Jakie typ białka i bca polecacie? W miarę przystępnej cenie?  Może jakiś link do konkretnych supli ;) ? Dziękuje :)

 18 stycznia 2018, 21:32
 19 stycznia 2018, 12:25

A czy stosowanie białka bez bcaa lub na odwrót ma jakiś sens? 

 26 stycznia 2018, 13:41

Pewnie, że ma sens, jeżeli aktualnie nie możesz pozwolić sobie na zakup obu suplementów i zastanawiasz się, z którego będziesz miał więcej korzyści to zdecydowanie wybierz odżywkę białkową.  Pozwoli ci ona uzupełnić niedobory białka w diecie, wzmocni mięśnie a jak wiadomo białko jest głównym budulcem dla mięśni i ich rozwoju:) co do bcaa to zawsze je sobie możesz później dokupić - uważam, że białko jest tu bardziej kluczowym produktem niż bcaa i jak napisałem wcześniej przynosi o wiele więcej korzyści. Oczywiście samo białko nie zrobi za ciebie całej roboty, trzeba więc pamiętać o odpowiedniej diecie oraz treningu.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora