Beta Alanina Carnosyn - co to jest

 25 października 2017, 13:40

Witam ostatnio przeglądając strone www.bcaa.pl produkty z beta alaniną natknąłem sie na beta alanina carnosyn co to takiego i czym to różni sie od zwykłej bety bo cena tez jest duzo większa więc zastanawiam czy warto dopłacać?

 25 października 2017, 16:34

Carnosyn to zastrzeżony znak towarowy i oznacza opatentowaną formę beta alaniny to tak samo jak w przypadku creapure.  Czy warto dopłacać? Moim zadaniem tak, bo przynajmniej masz pewność, co kupujesz:)a nie jakieś dosypki i nie wiadomo czego;( Co do efektów i działania to są bardzo dobre także ja bym się nie zastanawiał zbyt długo i spróbował-ja szczerze ci polecam.

 25 października 2017, 17:24

Ja natomiast uważam, że nie warto dopłacać. Większość tego typu produktów znanych marek jest przebadana na zawartość substancji. Jeśli cokolwiek i gdziekolwiek by nie grało to nie zostało by to dopuszczone do sprzedaży. Bardzo często po prostu dopłacamy za markę danego produktu tak samo jak to jest w przypadku odżywek białkowych. Droższe nie zawsze oznacza lepsze i pewniejsze. Tak więc w przypadku BA ja na Twoim miejscu kierował bym się po prostu ceną i formą podania - kapsułki bądź proch.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora