Białko bez laktozy

 22 września 2017, 21:55

Do tej pory piłem najtańsze białko czyli Wpc 80. Od jakiegoś czasu jednak zaczął mnie boleć brzuch. Trochę poczytałem w internecie i stwierdziłem, że mogę mieć problem z przyswajaniem laktozy.

Macie jakiś pomysł jak można to zlikwidować? Są jakieś odżywki, które nie zawierają laktozy? Jeżeli coś możecie pomóc to czekam na info. Ostrovit już się kończy a odżywka by sie jakaś przydała.

 24 września 2017, 22:00

Zacznij wybierać białka zdecydowanie bardziej renomowanych marek lub takie które w swoim składzie posiadają enzym lactasy(enzym trawiący laktozę). W tym wypadku najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup produktów opartych na Izolacie białka serwatkowego ewentualnie produktów z białka wołowego.


Przykłady:
https://www.bcaa.pl/scitec-nutrition/scitec-100-hydrolyzed-beef-isolate-peptides-kubek-1800g-600ml-gratis.html
https://www.bcaa.pl/amix/isoprime-cfm-2000g.html
https://www.bcaa.pl/formotiva/muscle-brick-whey-700g.html

 28 września 2017, 13:40

Maniek dobrze gada, jeżeli nie chcesz mieć problemów żołądkowych musisz inwestować w lepsze białka (izolaty). Aktualnie testuje Iso whey zero biotecha, które polecił mi kumpel i oprócz tego, że mają do wyboru z 12smaków jak nie więcej, to cena jest przystępna i możesz kupić je również w próbkach jednorazowych i przetestować na sobie a i również popróbować róznych smaków.

 29 września 2017, 17:19

Gilem doskonale Ciebie rozumiem:(((też mnie to spotkało po wpc od ostrovitu co za masakra-nigdy więcej nie kupię taniego białka:(nie warto!teraz wezmę izolat.

 2 października 2017, 14:52

Spróbuj tego isoprime z amixa  w składzie ma enzymy trawienne więc nie powinny przytrafić się żadne rewolucje żołądkowe a smaki rewelka! (moje ulubione to czekolada i mocha ) do najtańszych nie należy ale jak chcesz coś dobrego to musisz zwiększyć budżet.

 3 października 2017, 14:26

I znowu to wpc;/ ja pierdziele to chyba za mną chodzi:/nie dziwię się, że szukasz czegoś innego bo ten syf również u mnie spowodował boleści brzucha. Powstaje więc pytanie czego oni tam kurna dosypują??!!a to z kolei chyba zagadka dla sanepidu!!! Co do białka bez laktozy -celuj w izolaty:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora