Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Białko na noc

 4 września 2018, 11:33

Co najlepiej brać na noc jakieś białko? Carbo czy może jeszcze coś innego. Kolega mówił, że pije jakieś białko kazeinowe. Co to jest i dlaczego akurat takie? Jak nie wypiję to coś mi się stanie? sam już nie wiem za dużo tych informacji i człowiek powoli się gubi i miesza mu się w głowie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat.

 4 września 2018, 11:38

Ja bym do tematu podszedł z jeszcze innej strony. Sen czyli najwazniejszy w moment w rengeracji, czy warto spożywać białko, ktore bedzie sie uwalniało przez kilka godzin a moze i nawet przez caly czas snu i w ten sposób zmuszać go do trawienia co za tym idzie gorzej sie regenerować. Moim zdanie zdecydowanie nie! Na noc jeżeli juz ma być to odżywka białkowa w zupełnosci wystarczy zwykłe WPC lub nawet jakaś mieszanka, spożywamy w ten sposób coś co ogranizm powinien szybko przyswojć i dodatkowo bedzie miał czas na pełną regeneracje. Dodatkowo ja bym do tego dodał jeszcze węglowadany złożone o niskim IG zeby, które wpłyną na lepszą jakośc snu

 

 3 listopada 2018, 18:42

Dokładnie jak wyżej. Kazeina może zalegać na żołądku co spowoduje też kiepski sen. Ja zazwyczaj robię albo omlet na noc - płatki górskie, 2 jajka, 50 gram 100% Whey Protein, smażę na patelni bez tłuszczu i gotowe. Można też np, zjeść twaróg biały z wpc. Nie warto wydawać dodatkowej kasy na kazeinę.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora