Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Białko wiele frakcji

 28 listopada 2017, 13:48

Poszukuje białka o jak najwiekszej ilości frakcji, najlepiej zeby było cos szybko wchalanialnego oraz np kazeina zeby troche dłuzej organizm mogł czerpac zródło białka. Mozecie cos podesłac ciekawego?

 28 listopada 2017, 14:36

Jeżeli szukasz czegoś naprawde dobrego jakościowego oraz super smaku to idealnym dla Ciebie będzie produkt firmy Formotia Five Star Protein Blend. 5 frakcji i mało tego na etykiecie masz dokładnie napisane ile czego jest w srodku więc chyba lepiej byc nie moze jesli chodzi o informacje dla klienta. DO tego smak mokka poprostu miażdży gorąco polecam

https://www.bcaa.pl/formotiva/five-stars-protein-blend-1000g.html

 28 listopada 2017, 15:40

Zobacz sobie z biotecha protein fusion https://www.bcaa.pl/biotech-usa/protein-fusion-85-2270g.html oraz z iron horsa total shake https://www.bcaa.pl/iron-horse-series/total-shake-protein-85-2000g.html

Osobiście miałem obydwie i obie naprawdę dają radę zarówno składowo jak i smakowo z biotecha wanilia i ciastko były dobre a z irona bardzo podeszła mi wanilia:) przy tym rewolucji żołądkowych brak, rozpuszczalność prawidłowa:)nie było z nią żadnych problemów.

 29 listopada 2017, 15:42

Ja tam zachwalam sobie z Olimpa mega strong protein dominatora ;) pewniak jeśli chodzi o skład i smaki w porzo :) napewno lekko gęstnieje czyli kazeinka jest :) dla mnie jeden z lepszych ;)
https://www.bcaa.pl/olimp/mega-strong-protein-700g.html

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora