BioTech USA Iso Whey Zero Christmas Special 500g

24 listopada 2017, 16:53

Widziałem że pojawiła się nowość jeżeli chodzi o smaki Iso Whey Zero. Próbował już ktoś? Macie już jakieś opinie na ten temat?

Smaki dosyć ciekawe dlatego tak się zastanawiam czy by sobie czegoś takiego nie zafundować.

24 listopada 2017, 17:19

Zdecydowanie to nie mój gust smakowy. Próbowałem obu i niestety żaden mnie nie urzekł na tyle bym miał po niego wrócić, być może dlatego ,że nie przepadam za cynamonem a miałem wrażenie jak je piłem, że jest go tam chyba z tonę:) Ale jeżeli musiałbym już wybierać między tymi dwoma to chyba ten piernik już był ciut lepszy od szarlotki:)ale tak jak pisałem na początku szału dla mnie nie było.

25 listopada 2017, 20:10

Już w tamtym roku miałem możliwość spróbowania obu smaków i z racji tego, że jestem wielkim fanem świątycznych smaków (cynamon,goździki,przyprawa do piernika) to oba są dla mnie po prostu idealne.
Kupuję zapas, aby starczyło na dłuższy okres, bo smaki znowu pewnie wycofają po świętach.

Jednak są to specyficzne smaki i nie każdemu będą odpowiadać.

28 listopada 2017, 15:46

Jak w przypadku wszystkich nowych świątecznych smaków (BCAA i batony) tak samo z białkiem nie zawiedli.

Co prawda ja już miałem te smaki rok temu, gdzie po raz pierwszy je wypuścili, obecnie tylko zmienili szatę graficzną opakowania.

Smaki specyficzne, bo sa osoby które nie lubią cynamonu i przypraw korzennych, ale jeśli ktoś gustuje w takich smakach, to polecam przetestować te nowe pozycje smakowe, na prawdę przyjemnie się je pije !

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora