Body Attack

 19 grudnia 2017, 15:04

Widziałem na stronce w nowościach sie pojawiła sie w Waszej ofercie firmy Body Attack, wiele dobrego słyszałem o tej firmie. Wiadomo batony maja pierwsza klasa a jak zreszta produktów bo ceny naprawde bardzo wysokie czy idzie za tym az taka jakośc i warto płacic taką kase ze odzywki?

 19 grudnia 2017, 15:38

Yam bamy wiadomo kazdy zna, zreszta był o tym osobny temat na forum. Co do reszty produktow boddy attak, kiedys miałem okazje mieć ich bialko i było naprawde super. Smak, rozpuszczalność skład pierwsza klasa, wiadomo cena dość zaporowa ale ja wychodze z załozenia ze lepiej dopłacic to pare złoty i mięć cos pewnego czy to mowimy o firmie Body Attack, Olimp czy Formotiva zawsze jakośc będzie sie cenic tak samo jest w tym przypadku. Zreszta sam zobacz dołóż raz to pare groszy kup białko i sam zobaczysz czy poczujesz roznice.

 19 grudnia 2017, 16:55

Oprócz batonów miałem tylko jeszcze z tej firmy bcaa instant https://www.bcaa.pl/body-attack/instant-bcaa-extreme-500g.html i nie powiem, że były nie dobre:) bo były super - zarówno pod kątem samej regeneracji (bo była bardzo dobra) czy rozpuszczalności jak i smakowym arbuz - po prostu świetny:) Ale cena ich jest dość wysoka jak za tą gramaturę:( równie dobre można znaleźć w dużo atrakcyjniejszej cenie jak się oczywiście dobrze poszuka:) mimo wszystko polecam ich spróbować.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora