Bolące stawy pomocy

 12 grudnia 2017, 19:43

Wczoraj na treningu zaczęły mnie boleć stawy barkowe. Dokładnie nie wiem czy przy robieniu wyciskania czy może jakimś innym ćwiczeniu bo ból zaczął dokuczać dopiero po treningu jak już trochę ochłonąłem. Co w takim wypadku mogę brac aby trochę to podleczyć?

 12 grudnia 2017, 22:56

Na pewno dać odpocząć barkom na min. tydzień czasu i po tym czasie spróbować treningu na mniejszym obciążeniu.

Jeśli problem znowu się pojawi, ja bym działał od razu suplami typu Animal Flex, bo to najwyższa półka, jeśli chcesz bazować na suplementach.

Jeśli to nie pomoże i problem nie ustanie, to jak najszybciej leć do lekarza/fizjo, bo problem może być poważniejszy, niż Ci się wydaje.

 13 grudnia 2017, 15:11

Ewentualnie jeszcze z takich fajnych preparatów w ostatnim czasie jaki się pojawił na rynku jest super flex therapy z genlaba https://www.bcaa.pl/gen-lab/super-flex-therapy-600g.html więc, jeżeli nie chcesz łykać tylu kapsuł jak w animalu to masz świetną alternatywę w proszku. Oczywiście w żaden sposób nie uwłaczam tu animal flexowi bo uważam go za równie skuteczny ale nie każdy po prostu lubi łykać garść tabletek a to jego spory minus więc dlatego podesłałem ci inną opcję - ale którą z nich nie wybierzesz to będzie  naprawdę dobra:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora