Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Co będzie lepsze z tych kreatyn?

 29 listopada 2017, 17:47

Jak w pytaniu co wybrac cm3 czy creatine xplode? Ktos z was bral ktoras z nich i moze sie podzielic informacjami?Z gory dzieki.

 29 listopada 2017, 18:11

Jeżeli brałeś już kiedyś sam jabłczan to polecam ci spróbować właśnie tej drugiej opcji creatine xplode - masz tam mix kreatyn zresztą całkiem fajnie dobranych. Ja osobiście byłem z niej bardzo zadowolony, siła i wytrzymałość na duży+ i smakowo również przyjemnie się ją popijało. Dlatego polecam ci właśnie ją.

 29 listopada 2017, 22:28

W tym wypadku wszystko zależy od odczuć twojego organizmu. Jeżeli brałeś już, którąś z tych dwóch to aby obiektywnie spraedzić działanie wypróbuj tej drugiej opcji. Jeżeli chodzi o sposób działania to jest bardzo podobny. Obie powinny działać na poprawę siły i wytrzymałości.

 29 listopada 2017, 23:05

Ja bym zdecydowanie wybrał stack od Olimpu, skład jest zdecydowanie bogatszy (6 form kreatyn, a nie jedna jak w cm3), cenowo praktycznie też tak samo wychodzą, no i na produktach Olimpu się jeszcze nie zawiodłem, a przy Trec'u kilka razy już miałem negatywne opinie, co do niektórych supli.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora