Rabat -10% od 199 zł NA WSZYSTKO!  Kod: 10TRENING   

Co po treningu na masę

 30 września 2017, 09:48

Co brać po treningu na masę, żeby mieć jak najlepsze efekty? Ćwiczę od kilku tygodni, jestem szczupły, a chcę przybrać dużo mięśni.

 30 września 2017, 11:27

Jeżeli chcesz budować masę mieśniową to staraj się zawsze dostarczać więcej jedzenia niż organizm ma możliwość spalić. W tym wypadku wszystko zależy od ilośći kalorii w diecie.

Jeżeli brakuje ogólnie kalorii to proponuje odżywke typu Gainer tutaj masz przyklad: https://www.bcaa.pl/biotech-usa/hyper-mass-5000-1000g.html

Jeżeli natomiast dużo jesz posiłków bogatych w węglowodany a brakuje białka to wtedy cos takiego powinno spokojnie sobie poradzić z uzupelnieniem braków: https://www.bcaa.pl/gen-lab/whey-protein-support-900g.html

 

 30 września 2017, 17:15

Jeśli twoim celem jest masa pierwsze co po treningu powinieneś zadbać o uzupełnienie glikogenu. Super sprawdza się tutaj węglowodany proste czy najzwyklejsze cukry a czy wybierzesz rodzynki, żurawinę czy żelki haribo przepyszne misie lub to już naprawdę zależy od Ciebie, do tego dostatecznie szybko wchlanialnego białka w postaci izolatu serwatki będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem. Na rynku odzywykowym jest tego mnóstwo więc z tych produktów co mógłbym Ci polecieć to na pewno Muscle Brick Isolate z Formotivy, IsoWheyZero z Biotecha, Pure Whey Isolate 95 z Olimpu oraz IsoGreatZero z firmy Scitec Nutrition są to sprawdzone produkty i na pewno się nich nie zawiedziesz.

 2 października 2017, 13:37

Wrzuć gainera skoro jesteś osobą szczupłą i zapewne masz szybki metabolizm to trudno będzie Ci zbudować masę jakąkolwiek. Dlatego na początek powinien sprawdzić się tu gainer (czyli odżywka z większą zawartością węglowodanów niż białka) takim, z którego ja byłem kiedyś zadowolony to mass core z fa ma fajne rodzje białek i dobrej jakości węgle oprócz tego musisz zacząć więcej jeść (5-6posiłków dziennie) bo odżywka jest tu tylko uzupełnieniem diety a nie jego zastępstwem. Po miesiącu dorzuć kretkę (mono najlepiej) , bcaa oraz witaminy i waga powinna iść do przodu! Pamiętaj ile z siebie dasz tyle uzyskasz!

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora