Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Co wziąć po cyklu kreatynowym

 19 września 2017, 16:05

Kończę cykl na kreatynie (mono amix'a) i zastanawiam się co wziąć po cyklu na kreatynie, żeby dalej mieć progres w treningu.
Do wydnia mam max jakieś 400zł.

 30 września 2017, 15:04

Nie rzadko się zdarza, że wystarczy po cyklu wziąść produkty zawierające spore ilości tlenków azotu takie jak arginina, aakg czy cytrulina.

Z konkretów to proponuję taki zestawik: https://www.bcaa.pl/biotech-usa/l-arginine-300g.html, https://www.bcaa.pl/fitmax/base-line-citrulline-malate-250g.html, https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-beta-alanine-300g.html i do tego jeżeli chcesz jakiegoś pobudzenia to jakaś kofeinka. Masz fajny produkt bez kreatyny.

 30 września 2017, 21:22

Ja myślę że powinienes sobie wrzucić jakis booster testa tylko nie tribulus po którym tylko bedzie Ci sie odbijać. Zaiwenstuj sobie w jakis konkretny produkt jak np https://www.bcaa.pl/amix/ecdy-sterones-box-90kaps.html lub https://www.bcaa.pl/amix/musclecore-myto-test-v3-90kaps.html tu masz dwe konkretne boostery, które odczujesz. Po dwóch tygodniach dorzuć stack kreatynoway najlepiej bez mono idealnym produktem bedzie https://www.bcaa.pl/gen-lab/createn-500g.html 10 form kreatyny musi robic robotę, 

 2 października 2017, 13:20

A ja doradzam Ci jedno i drugie np. Double impact z Iron horse (aakg+cytrulina) do tego beta energy z tej samej firmy (beta-alanina) i na teścia Wianabol z biotecha i jeszcze starczy ci trochę kasy na jakieś mniejsze białko, witaminy i aminokwasy:))

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora