Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Cos na wyciszenie

 28 listopada 2017, 13:59

Szukam jakies dobra srodka na wyciszynie, nerwy, stres. Ostatnio bardzo duzo na głowie a i pogoda nie rozpieszcza więc musze sie czyms wspomóc. Dodam ze brałem ashwagande i jakos srednio pomagała więc prosze o jakies inne propozycje.

 28 listopada 2017, 14:54

Jeżeli miałeś już przygodę z ashwagandhą i nie dawało rady to proponuje dołożyć do niej np. fosfatydyloseryna oraz theaninę połączoną z argininą. Taki stak znacząco powinien wpłynąć na wyciszenie organizmu oraz na stres. A przy okazji pozwoli szybciej się zregenerować oraz lepiej wyspać.

 28 listopada 2017, 15:29

Ja bym ci polecał spróbować rhodiole https://www.bcaa.pl/uns/rhodiola-90tab.html czyli wyciąg z korzenia różeńca górskiego - zwiększa on odporność na stres, poprawia koncentrację a zarazem również i odpręża- u mnie dobrze się sprawdził ten suplement może tobie również pomoże.

 29 listopada 2017, 15:55

Ewentualnie najlepszy i najprostrzy sposób to kupić stres control :) tanie a olimpu i dobre :) jak nie będzie dziać jedna kapsólka weź dwie :) powinno się sprawdzić ;) https://www.bcaa.pl/olimp/stress-control-30kaps.html

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora