Creapure z której firmy wziąć?

 5 grudnia 2017, 13:21

Chcialbym sprobowac tej creapurki bo wiele osob sobie bardzo je chwali a ja dotad mialem tylko zwykle mono wiec pora sie przekonac czy ta creapure da lepsze rezultaty. Zastanawiam sie wiec nad inkosporem x-treme creatine , creatine creapure multipower, creatine creapure universal, która z nich wybrać, ktos mial moze ktoras i moze cos napisac.

 5 grudnia 2017, 14:28

Osobiście miałem dwie z tej listy niemiecką multipower'a oraz amerykańską  z universal'a i powiem szczerzę, że z obu byłem naprawdę zadowolony. Siła i wytrzymałość na duży plus, bardzo dobrze rozdrobnione co za tym idzie mieszają się w mgnieniu oka:)Zdecydowanie polecam ci wypróbować tą creapure bo moim zdanie warto.

 5 grudnia 2017, 16:35

Jeżeli patrzysz w tą strone to na twoim miejscu brał bym Inkospora. Sparwdzona firma, która dostarcza suple do kilku reprezentacji różnych krajów. Wychodzi dosyć drogo ale jakościowo górna półka.

Jeżeli natomiast preferujesz odżywki typowo Amerykańskie(tacy klienci też są) to w tym wypadku Universal powinien również świetnie dać sobie radę.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora