Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Createn czy Storm?

 16 stycznia 2018, 15:40

Co możecie powiedzieć na temat różnic w tym produkcie? Który według was ma lepsze działanie oraz skład? Cenowo nie ma jakiejś przepaści a opinie pozytywne na temat obu produktów.

 16 stycznia 2018, 16:53

Jeżeli zależy tobie na zawartości kreatyny to zdecydowanie polecam CREATEN opinie na temat tego suplementu są bardzo pozytywne. Sam swego czasu go stosowałem i byłem zadowolony z efektów. Zdecyodwanie bardziej mi potrzedł niż Storm o który pytałeś.

 17 stycznia 2018, 11:30

Miałem oba produkty i każdy z nich ma coś w sobie takiego, że chętnie do nich powracam.

Jeżeli chodzi o różnice między nimi to głownie tkwią one w składzie i pokrótce postaram ci się je opisać:

createn ma 10 różnych form kreatyn - ale nie zawiera monohydratu!na plus również ma to, że jest bezsmakowy, więc nie ma żadnych dodatków słodzących.

storm natomiast ma 6 różnych form kreatyn ( m.in. występuje już monohydrat) i jest smakowe. Natomiast za to ma szereg innych dodatków jak: beta alanina, która zwiększa wydolność i wytrzymałość, ma argininę i cytrulinę, które zwiększają nam pompę na treningu oraz parę innych jak : tauryna , ala (która ,ochrania nas przed wolnymi rodnikami) czy 4-hydroxyizoleucynę, która reguluje nam poziom insuliny.

Podsumowując: oba produkty są naprawdę warte spróbowania, po każdym z nich odczuwalny jest znaczny przyrost siły,  szczerze polecam je oba-bo po każdym z nich byłem bardzo zadowolony dlatego ciężko jest mi wybrać między nimi.

 

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora