🏋️‍♂️ Odżywki, akcesoria i odzież! -15% taniej!    Kod: TANIEJ15  

Cutting Edge

 7 grudnia 2017, 15:25

Poszukuje spalacza o rozbudowanym składzie ale bez kofeiny. Znajomy mi polecił Cutting Edge, co sądziecie o tym spalaczu? a moze jakis inny jest warty uwagi? Mozecie podesłac jakies linki

 7 grudnia 2017, 16:04

Cutting Edge jak najbardziej to bardzo wysoka jakość jesli chodzi o spalacze bez kofeiny na pewno TOP, bardzo robudowany skład i nie ma co ukrywac ze działa. Na pewno godny polecenia będzie jeszcze Lipotropic z firmy Amix klienci sobie bardzo go chwalą i tez moim zdaniem to czołowka jesli chodzi o ten sektor.

https://www.bcaa.pl/amix/lipotropic-200kaps.html

 7 grudnia 2017, 16:22

To prawda jak najbardziej polecam ci spróbować tego spalacza bo jest naprawdę skuteczny a przy tym niedrogi i świetnie nadaje się dla osób z nadciśnieniem. Poza tym fajnie przyśpieszył metabolizm i obniżył poziom cholesterolu. Mój tata go stosował przez  2miesiące i w połączeniu z treningiem i dietą poleciało mu ładne parę kilo. Myślę, że również będziesz z niego zadowolony:)

 7 grudnia 2017, 16:31

Rocky ma rację. Jeżeli chodzi o produkty nie podnoszące ciśnienia to jeden z bardziej popularnych tego typu. Jako alternatywę mogę również polecić prodbny produkt z innej firmy czyli https://www.bcaa.pl/amix/lipotropic-200kaps.html.
Ostatnio nawet bardziej popularny niż Cutting edge.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora