Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Ćwiczenia na mięśnie brzucha

 26 września 2017, 17:32

Jakie polecacie ćwiczenia na mięsnie brzucha? Jakieś skłony czy może jeszcze coś innego? Ostatnio wpadłem na 6 weidera czy jakoś tak. Każdy zachwala i mówi, że 30 dni i brzuch zrobiony.

Jak to jest to mit czy prawda? Jeżeli prawda to zaczynam od dzisiaj. Czekam na jakieś info.

 27 września 2017, 17:33

6 weidera jest największym mitem, myślę ze sam Weider nie wie o jej istnieniu i ja osobiscie nie znam osoby która by dotrwała do konca tego planu. Wg mnie najlepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha to ''allahy'' z nie duzym ciężarem w zakresie powtórzeń 25-30. Warto tez dodac cwiczenia na miesnie glebokie i gorset miesniowy super cwiczenie to tzw PLANK

 27 września 2017, 21:16

Proponuję skupić się na ćwiczeniach wilostawowych w treningu czyli przysiady, ciągi wszelkiego typu również wiosłowania i wtedy mięsnie brzucha również pracują i są mocno wzmacniane.

Jako uzupełnienie oczywiście tak jak pisał hardgainer allahy będą idealne.

 28 września 2017, 16:38

Mam lekko odmienne zdanie na temat treningu brzucha.

Moim zdaniem podstawą będą ciężkie wielostawy jak martwy ciąg czy przysiad, ale trzeba także skupić się na ćwiczeniu brzucha z obciążeniem w małych zakresach powtórzeń rzędu 8-12.
Najlepsze ćwiczenia moim zdaniem to allahy i unoszenie nóg w zwisie, to spokojnie Ci wystarczy, aby zbudowac solidne mięśnie brzucha ;).

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora