d3

28 listopada 2017, 13:57

Szukam witaminy d3 z jak najwiekszą dawką w jednej kapsułce, zima sie zbliza wielkimi krokami coraz mniej slonca czas doladowac sie witaminka d3 więc podsyłajcie linki...

28 listopada 2017, 14:39

Sam dorzuciłem ostatnio wiatmine d3 do swojej suplementacji ja używam d3 od Sciteca ale troche trzeba sie nałykac bo jest tylko 500ui w kapsułce więc takim sposobem biore 4 kapsy. Jesli chodzi o cos z duza dawka to na pewno firma NOW FOODS ma produkt dla Ciebie w swoeje ofercie 5000 ui w jednej kapsułce..

https://www.bcaa.pl/now-foods/vitamin-d3-5000iu-240kaps.html

28 listopada 2017, 15:47

No ja ci znalazłem jeszcze większą dawkę witaminy D, również z tej firmy Now Foods Vitamin D3 10000IU 120kaps

Pytanie tylko czy ty faktycznie, aż takiej dawki potrzebujesz ale jeżeli tak to chyba z większą to już raczej nie znajdziesz:)

28 listopada 2017, 20:49

Ja też używam tej witaminy D od Scitec'a ale Health Vita-Min, do tego dorzucam apteczną witaminkę D3 "Polski Lek" ma 4 tyś jednostek w 1 kapsułce. Cenowo bardzo nisko więc polecam uzupełniać tę apteczną tą ze Scitec'a. Ja np po takim mixie mam witaminę D na takim poziomie, że Pani Endokrynolog pogratulowała mi, bo dawno nie widziała tak świetnego wyniku :) jest w normie, a sięga prawie najwyższych widełek ;)

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora