Dobra odżywka 50/50 typu bulk

 25 września 2017, 22:48

Jaką odżywkę polecacie tego typu? Wybór jest ogromny a pewnie większość nie nadaje się do niczego. Patrzyłem troche na produkty tego typu i już sam nie wiem co wybrac.

Może pojawiło się coś dobrego z nowości o których jeszcze nie czytałem? Jak macie jakieś sprawdzone produkty to podeślijcie linki chętnie zerknę i może coś wybiorę.

 27 września 2017, 13:45

Polecam https://www.bcaa.pl/amix/anabolic-masster-2200g.html ma dużo fajnych dodatków i byłem z niej bardzo zadowolony- ale również dobry jest https://www.bcaa.pl/olimp/profi-mass-2500g.html

Smaki obu bardzo dobre, rozpuszczalność również.

 28 września 2017, 13:06

Też stosowałem Profi mass'a i byłem zadowolony więc śmiało polecam, aczkolwiek Mordeczka podesłał fajną alternatywę z tego Amixa i chyba się skuszę na ten produkt bo skład ma bardzo fajny.

 28 września 2017, 16:07

Oba wyżej wymienione produkty to kozaki w swojej kategorii, jeszcze bym dorzucił na pewno do nich Hard Mass z firmy Trec, Muscle on od Real Pharma i VolumeMass Scitec Nutririon.

Mozna tez pojśc w inną stronę zakupić dobrej jakosci bialko kilka kilo płatków owsianych/jaglanych i blenodować to razem z róznymi dodatkami jak owoce czy masło orzechowe i lepszego bulka nie znajdzeisz pozdro

 30 września 2017, 11:58

Ja bym najbardziej celował w dobrą odżywkę białkową np. izolat z Biotecha i dodawał węglowodany z pożywienia (płatki owsiane,jaglane i owoce) i robił własnego bulka.

Jednak jeśli koniecznie zależy Ci na gotowcu to mogę polecić Muscle ON z Real Pharma, plusem na pewno jest pewna jakość, jak i ciekawe smaki.

 2 października 2017, 14:16

Hard mass trec'a jest dobry składowo i smakowo ale cena dość wygórowana z resztą jak wszystkie bulki, więc jeżeli fundusze ci pozwalają na takie wydatki to się nie zawiedziesz.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora