Dobry w smaku pre-workout

 14 września 2018, 13:20

Poszukuje prepartu przedtrenigowego, który będzie działał jak należy czyli pompa, dobre skupienie i pobudzenie mile widziane. Ale tez bardzo istotne żeby dobrze smakowała bo bedę ją dzielił z moją dziewczyna(wiadomo mniejsze porcje) ale ona jest bardzo wybredna i jak cos będzie nie dobre to nie wypije i bedzie marudzic mozecie cos polecic?

 14 września 2018, 13:23

Smak to sprawa bardzo indywidualna i tak naprawde cięzko jest doradzić zwłaszcza w sektorze przedtreningówek. Ale mam paru swoich faworytów, których śmiało moge Ci polecic... na pewno jak zawsze firma Scitec nie zawodzi w kwestiu smaku i ich SUPERHERO na pewno znajdzie sie na tej liscie. Strongify od Rezults tez bardzo pozytywnie mnie zaskoczył smakiem ale również działaniem. I trzeci ale nie ostatni Black Blood od Biotecha w każdej wersji.

 26 września 2018, 20:34

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie... nie wiemy co tak na prawde lubisz i co Ci podchodzi pod smak, inni lubią kwaskowe, inni mocno owocowe a inni w ogóle jakieś wymyślne smaki. Superhero jak najbardziej ok w smaku, cola-limonka powinna Wam przypaść do gustu, ale najlepiej sprawdzic sobie na próbkach i wtedy kupować całe opakowania.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora