ENZYMY TRAWIENNE

8 grudnia 2017, 08:54

Zdarzają mi się dość często problemy trawienne.  Dietę staram się trzymać zdrową. Niestety częste wzdęcia po posiłkach i dyskomfort trawienny powodują pogorszenie jakości treningów i wyników.  Czy ktoś używał enzymów trawiennych NOW FOODS SUPER ENZYMES  https://www.bcaa.pl/now-foods/super-enzymes-90kaps-promocja.html. Jeśli tak to jakie są wasze doświadczenia z tym produktem. Czy jest godny polecenia?

8 grudnia 2017, 13:23

Miałem ten suplement i powiem szczerze, że nie zastanawiaj się nad nim zbyt długo bo wart jest naprawdę swojej ceny.  Firma bardzo dobra, specjalizująca się właśnie w tego typu produktach pro-zdrowotnych ale też jakość ich jest bardzo wysoka co za tym idzie produkty są skuteczne. Problemy trawienne przestały sprawiać mi kłopot i pozbyłem się uczucia tego dyskomfortu raz na zawsze:) a jeżeli znowu się pojawią to z pewnością sięgnę z powrotem po ten suplement. Oczywiście ja brałem więcej niż napisane na opakowaniu nawet do 3kaps. dziennie się zdarzyło a minimum 2kaps dziennie ale ty możesz zacząć od 1kaps do posiłku i zobaczyć czy wzdęcia ustąpią, jeżeli nie to zwiększ:)

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora