Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Extensor

 28 listopada 2017, 17:39

Trafiłem na stronce na białko firmy extensor, izolat białka serwatki az 97% czy wogole jest możliwe wyizolowanie tak czystego białka z taka zawartością w 100g czy ewidetnie firma skorzystała z 8%, które legalnie mogą sobie zawyżyć nie mając z tego żadnych konsekewncji? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 28 listopada 2017, 18:33

Bardziej poszedł bym w tą drugą stronę czyli, że coś może być nie tak. Technologia pozwala akualnie na uzyskanie max 90% białka w 100g. 
Na twoim miejscu korzystał bym z bardziej sprawdzonych firm.
Olimp, Biotech, Scitec.

 29 listopada 2017, 12:09

Tego to tak naprawdę się nie dowiemy,  jeżeli sami na własną rękę tego nie zrobimy i go nie zbadamy:) Musimy więc zaufać firmie i wierzyć, że tyle w nim tego białka jest - bo co nam pozostaje innego niż gdybanie. Ja miałem to białko i moim zdaniem nie było złe, dobrze się rozpuszczało, problemów żołądkowych nie było, smak to już kwestia indywidualna ale po bezsmakowym nie oczekujcie nie wiadomo czego - bo jest dość specyficzne - ale za to bez żadnych wypełniaczy czy słodzików. Z podobnych naturalnych bardzo dobre jest właśnie olimpu ,więc jeżeli szukasz takich czystych to jest ono na pewno warte uwagi.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora