Gainer 737

22 listopada 2017, 15:38

Interesuje mnie Gainer 737. Jest nie drogi bo nie całe 50zł w składzie ma 30% białka naprawde bardzo fajnie to wygląda, w czym twki haczyk? mial ktos kiedys tego gainera jak wrazenia? 

22 listopada 2017, 16:21

Haczyk tkwi w jakości tego produktu. Samo białko nie jest wysokiej jakości więc na tym firma oszczędza co pozwala jej sprzedawać ten produkt znacznie taniej od konkurencji.

Jeżeli więc patrzysz na jakość to nie polecam. Jeżeli na ilość to wychodzi bardzo tanio.

22 listopada 2017, 17:45

Niestety nie polecam ci tego 737 ze względu na białko pszeniczne, które znajduje się w tym gainerze a zapewne jest go tam najwięcej dlatego cena jest taka niska. Poza tym rozpuszczalność jak i smak szału nie zrobią-niestety kiedyś sam się na niego nabrałem, bo nie czytałem składu:( od tamtej pory nie popełniam już tego błędu i zawsze zwracam na to uwagę.

22 listopada 2017, 17:46

Bialka w gainerze 737 w dużej częsci jest pochodzenia roślinnego, więc nie masz co liczyć ze przyswoi Ci tyle białka co wypijesz w porcji. Więc moim zdaniem nie bedzie to najlepszy wybór jesli chodzi nawet o tę półkę gainerów bo myślę ze Mass Up z firmy Activlab będzie juz duzo lepszym wyborem,.

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora