Gainer z rana

 2 listopada 2017, 17:24

Co sądzicie na ten temat: by z rana zamiast śniadania wypić gainera i lecieć na trening a później w ciągu dnia jeść normalne posiłki (kura,ryż,warzywa)?

Problem polega na tym, ze bardzo wcześnie wstaje i nie mam czasu ani chęci na robienie tych posiłków o godz.5 więc zrodził się pomysł by zastąpić śniadanie właśnie gainerem.  Jak uważacie ma to sens?

 3 listopada 2017, 11:07

Po cześci niby ma sens ale z drugiej strony zamiast ładować w siebie gainera możesz dzień wcześniej wieczorem zrobić sobie szejka z białka/płatków jaglanych(owsianych/masła orzechowego np i wypić przedtreningiem na pewno będzie to dużo lepsza opcja niż gainer. Bo przynajmniej będziesz wiedział co w nim siedzi i nie będziesz ładował tony cukru który zazwyczaj w gainerach występuje.

 3 listopada 2017, 11:47

Szczerze mówiąc po porcji gainera trening może nie być zbyt efektywny. Bardziej byłbym za innym rozwiązaniem a mianowicie zrobić sobie gainer własnej produkcji czyli wrzucamy do blendera platki owsiane, odzywke białkową jakis owoc np blendujemy i mamy makrosładniki jak w pełnowartosciowym posiłku. Jezeli juz musi to byc sama odzywka to lepszym wyjsciem będzie odzywka typu bulk czyli 50/50 stosunek węglowadanów do białka.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora