Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Gainerator dobry?

 9 grudnia 2017, 12:46

Zastanawiałem sie nad kupnem jakiejś masówki a bardzo lubię i szanuję Pudzianowskiego. Pomyślałem więc, że zobaczę jak na mnie podziała wlaśnie ten produkt. Co sądzicie? Składowo daje rade czy odpościć lepiej i coś innego spróbować?

 9 grudnia 2017, 13:45

Na twoim miejscu nie patrzył bym na to kto daje swoją twarz na produkcie tylko na skład. akurat tak sie składa że tutaj jest on całkiem ok więc można spróbować i spodziewać się dobrych efektów. Firma też solidna więc śmiało.

 11 grudnia 2017, 12:12

Myślę, że na rynku jest tak dużo dobrych odżywek , że nie ma sensu skupiać się na takich gdzie reklamuje ją znana twarz bo nie zawsze za nią idzie w parze jakość a w dużej mierze jest to zwykły chwyt marketingowy.  Jeżeli szukasz dobrego gainera to zdecydowanie od tego będzie lepszy i w podobnej cenie https://www.bcaa.pl/amix/carbojet-gain-1000g.html

Oprócz tego ,że gainer ten ma dobre źródło białka jak i węgli to również wzbogacony jest o enzymy trawienne, po których nie będziesz miał rewolucji żołądkowych, profil aminokwasowy również ma bogaty, rozpuszczalność jest bardzo dobra a przy okazji jeszcze smakowo nie ma się do czego przyczepić (jak dla mnie wanilia i czekolada-super). Zdecydowanie ci go polecam bardziej niż tego gaineratora.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora