Rabat -10% od 199 zł NA WSZYSTKO!  Kod: 10TRENING   

HCL lepsze od Monohydratu?

 9 grudnia 2017, 12:48

Kilka kreatyn juz przerobiłem. Stosowałem Cm3, createn, mono z vitalmaxa. Do czego możecie prównać działanie kreatyny HCL? Są jakieś odczuwalne różnice w działaniu? Cenowo wychodzi sporo drożej więc mocno zastanawiam się zanim to kupię.

 9 grudnia 2017, 13:47

HCL(chlorowodorek) ma to do siebie, że oprócz wzrostu siły i wytzrymałości może (ale nie musi) dodawać również energii na samym treningu. Stosowałem go kiedyś dosyc często i ogólnie jest to moja ulubiona forma kreatyny więc moge polecić. Zawsze występował wzrost na sile.

 11 grudnia 2017, 12:21

Pomimo dość kwaśnego posmaku tej kreatyny bo po tym poznasz właśnie chlorowodorek, to uważam ją za jedną z najlepszych form odnośnie działania ze wszystkich kreatyn - w moim odczuciu jeżeli chodzi właśnie o efekty siłowe. Bardzo często do niej powracam i jeszcze nigdy nie sprawiła mi zawodu. Siła i wytrzymałość zawsze na wysokim poziomie była odnotowana- dlatego bez żadnego wahania ci ją polecam. Z takich sprawdzonych, którą ci polecam to https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-creatine-hcl-300g-promocja.html

 11 grudnia 2017, 13:10

Chlorowodorek to forma kreatyny która jest najbardziej stabilna w organiźmie, więc najwięcej zostaje wykorzystane przez ciało.

Jak dla mnie to też ulubiona forma kreatyny, zawsze przy cyklach na HCL zauważam największy wzrost siły i wytrzymałości względem innych form kreatyn, a brałem już chyba wszystkie, więc warto dopłacić te kilkanaście złotych, szczególnie jeśli nigdy jej nie stosowałeś.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora