Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Iso whey od iron horse dobre?

 8 maja 2018, 13:24

Kolega zastanawia sie nad zakupem teg bialka ale nie wie czy ono jest dobre jakosciowo i czy nie bedzie powodowalo zadnych dolegliwosci zoladkowych bo z tymi bialkami to naprawde roznie bywa a on ma bardzo wrazliwy zoladek dlatego licze na wasze opinie.

 8 maja 2018, 15:59

Raczej nie spotkałem się by po izolacie były jakiekolwiek tego typu problemy żołądkowe, chyba ,że był on z ostrovitu to wtedy wierzę na bank:)

Co do tego izolatu białka z iron horsa to miałem okazję go spróbować jak był w nieco atrakcyjniejszej jeszcze cenie, teraz trochę moim zdaniem jest ta cena za wysoka jak na gramaturę 2kg. No ale cóż poradzić na to chyba nikt z nas już nie ma wpływu;( a każda firma inaczej się ceni.

Jeżeli, chodzi o te problemy żołądkowe to ja po nim nic nie miałem, dość dobrze się on rozpuszczał i smakowo był dobry (a miałem wanilię).Zawartość samego białka w porcji jest spora bo w 30g ma go aż 27g, więc nie ma co narzekać. Jeżeli masz więc, odpowiednio sporo funduszy to warto go spróbować bo na pewno nie był zły.  Natomiast w tej cenie można wyhaczyć nieco lepsze oferty ( możliwe ,że z mniejszą ilością białka - no ale coś za coś).

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora