Miesiąc prezentów 🎁 Rabat -15% ❗    Kod: PREZENT15 

Jak zbić kortyzol

 28 marca 2019, 16:16

Siema ostatnio pogoda coraz gorsza, więcej stresu, pracy co tam idzie zwiekszony poziom kortyzolu :( Podobno cudownym środkiem jest ashwaganda, wiele osób ją zachwala ale tak naprawde czy do końca czują jej dzialanie czy to bardziej placebo hmm? A znacie jakies inne suple zbijające kortyzol? A może jakies inne wyjście z tej sytacji zupełnie z innej strony zwiekszyć dawki magnezu? dołożyć witamine d3? A wracając do ashwy jakie dawki poleciacie i w jakich porach ja najlepiej stosować

 28 marca 2019, 16:18

Niestety nie cudownym środkiem ale na pewno jednym z bardziej popularnych. Jeżeli chodzi o inne suple to proponuję zainteresować się jeszcze l-theaniną, fosfatydyloseryną oraz w okolicach wieczornych 5-htp. Jeżeli chodzi o dawki to max 2g dziennie. Standardowow można stosować około 600mg przed treningiem lub podobną dawkę przed snem. Przetestuj i sprawdź jak na ciebie to działa.

 30 marca 2019, 18:29

Warto po pierwsze też wyeliminować stresory, wysypiać się, dobrze odzywiać i myśleć pozytywnie :) dodatkowo do tych supli co kolega powyżej poleca to ja od siebie dorzucę ashwagandę. Też fajnie działa, ale najpierw warto sprawdzic na sobie.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora