Jakie suplementy pro-zdrowotne mogę brać ciągle?

 14 lutego 2018, 13:32

Jak w pytaniu co moge przyjmowac w stalej suplementacji dziennej bez zadnej przerwy z tych pro-zdrowotnych rzeczy? Ciekawi mnie co wy rowniez bierzecie?

 14 lutego 2018, 14:16

W stałej suplementacji zawsze mam witaminy. Od dłuższego czasu są to orange triady z controlled labs i w zależności od zapotrzebowania wybieram ich opcję: tabletkową bądź proszkową. Jako, że teraz nie ma za wiele warzyw i owoców to aktualnie korzystam z opcji proszkowej, gdyż jest ona wzbogacona o te właśnie wyciągi.

Do tego spożywam omegę 3 z olimpu https://www.bcaa.pl/olimp/gold-omega-3-sport-limited-edition-120kaps.html , witaminę C również w proszku, która wspomaga moją odporność i w zależności czy coś mnie zaczyna łapać to zwiększam wtedy jej dawki ,ale do tego również łykam czosnek https://www.bcaa.pl/olimp/garlicin-30kaps.html, witaminę d3 https://www.bcaa.pl/now-foods/vitamin-d3-5000iu-120kaps.html oraz zma, które biorę przed snem i dzięki, któremu jestem zawsze wypoczęty https://www.bcaa.pl/olimp/chela-mzb-sport-formula-60kaps.html

Podobny, więc zestaw polecam również i tobie:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora