RABAT -15% na koszyk od 249zł!  Kod: CEL15   

Jedzenie a samopoczucie

 30 września 2017, 13:06

Jak duże znaczenie ma  jedzenie przy treningu standardowych zestawów czyli ryż,kurczak olej lniany na samopoczucie?

Jak zjem coś innego to będę się jakoś inaczej lub gorzej czuł? Próbuję jakoś rozpisać sobie jedzenie i zastanawiam się jak to wszystko potraktować.

 30 września 2017, 14:39

Tak naprawdę te standardy są już dosyć przestarzałe. Na twoim miejscu jak najbardziej polegał bym na nie przetworzonym jedzeniu czy właśnie ryż ale bataty, kasza czy makaron też jak najbardziej się sprawdzą.

Jeżeli nie masz problemów z glutenem to chleb to również dobre rozwiązanie i samopoczucie powinno byc ok. Grunt to trzymać się takiej kaloryki jaka aktualnie jest potrzebna.

 30 września 2017, 19:29

Kurczak, ryż, kreatyna zrobią z Ciebie...sam wiesz samopoczucie? To sprawa druga rzedna jak chodzisz na siłkę to przecież tylko forma się liczy zobaczysz jak wyjdziesz na plażę i wszystkie sikorki będą się oglądać wtedy będziesz miał wynagrodzene to wszystko zaufaj mi więc gotuj ryż wstawiaj kure i bez marudzenia że nudno i monotonne wymówki albo wyniki? Wybór należy do Ciebie a na kanpeczkach to Ty formy nie zrobisz a jak chcesz zadbać o samopoczucie a nie forme to idź na yoge hehe

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora