🏋️‍♂️ Odżywki, akcesoria i odzież! -15% taniej!    Kod: TANIEJ15  

Kazeina dla osoby początkującej?

 5 grudnia 2017, 13:34

Jak w temacie czy osoba, ktora dopiero zaczyna swoja przygode z silownia powinna siegnac juz po taka odzywke na noc-strasznie boi sie o ten katabolizm nocny:( jak uwazacie? Bierze wpc ale mysli jeszcze o tej kazeinie by dokupic i pic przed snem.

 5 grudnia 2017, 15:45

Myślę, że na początek nie ma sensu bawić się w tego typu odżywki na noc i wystarczy dobrze pomyśleć i wykorzystać to co się ma aktualnie pod ręką a mianowicie właśnie odżywkę wpc:) wystarczy dodać do niej jakieś zdrowe tłuszcze np. masło orzechowe i już będzie się wolniej uwalniać.  Na początku bardziej niech się skupi na diecie a później powoli wdraża do niej suplementy to moja mała rada:)bo bez niej nie będzie miał efektów na jakie zapewne liczy.

 5 grudnia 2017, 16:22

Rocky z jednej strony masz rację a z drugiej się z toba nie zgodzę. Jeżeli chodzi o spowolnienie wchłaniania to tłuszcze jak najbardziej wtym temacie pomogą. Jeżeli natomiast liczy kalorie i nie chce rezygnować w tłuszczy w innych posiłkach to kazeina jak najbardziej będzie w tym przypadku dobrym wyborem.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora