RABAT -15% na koszyk od 249zł!  Kod: CEL15   

Ketchup -60%kcal

 17 listopada 2017, 12:28

Ostatnio w Tesco natknałem sie na ketchup kotlina -60%kcal, odrazu zaświeciła sie lampka nadziei że w koncu kura z ryzem nabierze jakiegoś smaku. Co sądzicie o tym produkcie moge go włączyć bedąc na masie bo tych sosów zero nie jestem w stanie przełknąc.

 17 listopada 2017, 12:49

Nie znam osoby, która by nie używała tego produktu. Kotlin spisał sie na medal wypuszczając tego typu produkt na rynek i cały fitness świat powinien mu dziękować. Co do Twojego pytania jak najbardziej mozesz go używac zwłaszca na masie, wiadmo staraj sie znim nie przesadzać ale pare kcal w góre krzywdy Ci nie zrobi. Znam osoby co do bardzo późnego okresu redukcji używają tego ketchupu.

 18 listopada 2017, 16:56

Ten produkt to zbawienie dla osób które są na redukcji i szukają każdej oszczędności na kaloriach.

W przeciwieństwie do sosów zero kalorii, ten produkt nie odstaje w smaku zupełnie od normalnego ketchupu z cukrem, nadaje się do każdej potrawy na słono i bez wyrzutów sumienia możemy sobie wliczyć w bilans kaloryczny praktycznie każdą ilość (z umiarem ;) )

 19 listopada 2017, 10:25

Produkt dla mnie nr jeden :) ale jest jeszcze jedentaki od Helmansa ;) ketchup słodzony stewią możesz sobie jeszcze go potestować bo ma z tego co kojarze jeszcze lepsze makro :D no z tym że smak może nie każdemu podejść ze wzgldu na stewie, ale napewno lepiej smakuje niż te sosy zero.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora