Kickboxing i suple

 24 października 2017, 11:42

Ostatnio zapisałem się właśnie na kickboxing-treningi są extra ale powoli zaczynam tracić moc. Pomyślałem więc o jakiejś przedtreningówce ale nie takiej typowo pod siłownie a pod walki. Na stronie wypatrzyłem KUMITE i HIGHKICK , który wziąć  lub który będzie lepszy, mocniejszy i pozwoli mi przetrwać trening na pełnej parze? Ktoś z was uzywał ich i może coś doradzić?

 24 października 2017, 17:50

Jak najbardziej Hick Kick będzie bardzo dobrą pozycją jesli chodzi o przedtreningówki typowo pod sporty walki. Sam stosowałem kilka razy nawet pod trening na siłowni sprawdzal sie bardzo dobrze pod kątem skupienia i wytrzymałości. Jeszcze godny polecenia jest KNOCKOUT z firmy Olimp, tez miałem okazje testowac i 300g kofeiny w porcji naprawde daje konkretnego kopa. Ponizej linki do obu produktów

https://www.bcaa.pl/iron-horse-series/high-kick-420g.html

https://www.bcaa.pl/olimp/knockout-2-0-400g.html

 18 listopada 2017, 16:37

Jak dla mnie dobrą opcją był Octagon z Fitmaxa https://www.bcaa.pl/fitmax/octagon-494g.html  ;) smaczny i naprawde długo można trenować, ewentualnie jeszcze activlab wypuścił kumite https://www.bcaa.pl/activlab/fight-club-kumite-20sasz.html  i też ma rzesze fanów także możesz potestować bo sporo tego na rynku.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora