Zostało: Happy Hours! -18% od 119 ZŁ! Kod: HOUR18  

Kofeina w ciągu dnia

 22 września 2017, 22:26

Jak w temacie. Jaka jest bezpieczna dawka przyjmowania kofeiny w ciągu dnia? Staram się jakoś ograniczać kawę w dni w które biorę przedtreningówki ale może znacie jakieś ilości których lepiej nie przekraczać?

Narazie nic złego mi się nie dzieje ale wolę dmuchać na zimne jeżeli nie chcę z tym przesadzić zeby sobie krzywdy nie zrobić.

 24 września 2017, 21:28

Każdy organizm ma inną tolerancję na tego typu stymulanty. Dawka maksymalna jaka jest przewidziana w większości produktów przedtreningowych to 200mg kofeiny w jednej porcji. Z doświdczenia zauważam, że większość osób stosujących tego typu produkty ma tolerancję w granicach 400mg w jednej porcji.

Tak jak pisałem wcześniej nie ma konkretnej dawki maksymalnej dla każdego. Proponuję sprawdzać swoją tolerancję. Wszystko jednak z głową.

 28 września 2017, 14:17

Ja też unikam kawy bo to co znajduje się w przedterningówce zupełnie mi wystarcza nie mówiąc o innych dodatkach stymulujących:)nie ma co przesadzać.

 29 września 2017, 15:39
Lubię jak przedtreningówka mnie dobrze "czesze" zazwyczaj staram się wybierać takie, gdzie nie trzeba dokładać dodatkowo kofeinę. Mesomorph naprawdę dobra rzecz:0 dla prawdziwych koksów!
 29 września 2017, 15:53

Dokładnie trzeba znaleźć "swoją dawkę" a są naprawde spore rozbieżności. Znam osoby co gram kofeiny biorą na porządku dziennym i jest spoko :) metodą prób i błędów każdy znajdzie to co dla niego najlepsze. Jedyny minus tych poszukiwan ze jak przesadzimy z kofeina czy tez innym pobudzaczem to efekt bedzie wręcz odwrotny organizm wytworzy przeciwciała i bedziemy mogli sobie uciąć drzemke na laweczce miedzy seriami

 2 października 2017, 15:32

Nie można ustalić dawki przyjmowania kofeiny w ciągu dnia bo każdy z nas jest inny i na każdego inna dawka będzie działała-myślę ,że chłopaki fajnie to zebrali do kupy i nie ma sensu się tu wymądrzać:)))po prostu musisz popróbować i znaleźć swoją dawkę=mi 200mg w zupełności wystarcza i nie czuję potrzeby jej zwiększania natomiast jeżeli ktoś lubi hardcorowe pobudzenie to wolna wola-zwiększaj!tylko z umiarem by pikawa ci nie siadła:)))))!

 3 października 2017, 13:47

W tym sklepie to chyba same koksy pracują :):) ale dziki heh - co do samej kofeiny ja lubię jak mnie dobrze wyklepie dlatego zawsze łyknę jeszcze z tableteczkę bądź dwie:):)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora