Kreatyna czy Bcaa?

 17 grudnia 2017, 11:44

Mam przed świetami trochę ograniczony budżet i aktualnie mogę sobie pozwolić tylko na jedną odżywkę. Która jest lepszym wyborem i więcej mogł bym z nie skorzystać w trakcie treningu? W przyszłym mieśiacu zamierzam dokupić kolejne pozycje z mojej listy.

 17 grudnia 2017, 14:41

Jeżeli mówi tutaj o wyborze to jednoznacznie nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Proponuje abyś zobaczył na czym Tobie bardziej zależy. Jeżeli na regeneracji to Bcaa będzie lspzym wyborem. Jeżeli natoamist stawiasz na wzrost siły to bierz kreatynę i podbij trochę białko w diecie i powinno też być ok.

 18 grudnia 2017, 15:25

No jeżeli zależy ci na spożywaniu w trakcie treningu to wybór jest dość oczywisty i pada jednoznacznie na bcaa i kilka moich propozycji , które mają bardzo fajne dodatki to https://www.bcaa.pl/amix/recovery-max-575g.html , https://www.bcaa.pl/bsn/amino-x-435g.html oraz https://www.bcaa.pl/gen-lab/bcaa-4-pro-560g.html a jeżeli chcesz bez dodatków to https://www.bcaa.pl/scitec-nutrition/scitec-bcaa-xpress-700g.html lub https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-xtreme-bcaa-5000-400g-promocja.html

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora