Kreatyna dla kobiet

 21 września 2017, 22:07

Czy waszym zdaniem kobieta może stosować kreatynę?

Moja żona już od jakiegoś czasu uczęszczą razem ze mna na siłownie i wykonuje również trening siłowy.

W pewnym momencie stwierdziła, że siła już stanęła w miejscu i wypytuje czy ona też tak jak ja może stosować kreatynę. Co mam jej powiedzieć? Macie jakąś opinię na ten temat?

 22 września 2017, 17:48

Jak najbardzie tak. Kreatyna dla kobiet będzie działa tak samo jak u mężczyzn czyli będzie podnosić siłe i wytrzymałość.

Wyniki siłowe powinny się poprawić więc i żona będzie bardziej zadowolona i chętna do treningu. Jeżeli chodzi o stosowanie to zalecam standardowow 5g przed treningiem i 5g po treningu. W dni nie treningowe również 5g ale przed śniadaniem.

Cykl powinien trwać w zależności od odczuć i postępów od 8 do 12 tyg.

 28 września 2017, 15:18

Jeżeli chcesz mieć w domu babo-chłopa to szprycuj ją tą kreatyną !Nic tylko Ci pogratulować!ten świat chyba zwariował - obleśnie wyglądają te baby z mięśniami i z kablami na rękach bleeeeee - kobieta powinna wyglądać kobieco-smukło a nie jak chłopak no chyba, że ktoś lubi takie to już ich problem. Ja tego nie akceptuje!

 29 września 2017, 13:14

Oj Kulka trochę poleciałeś:)... ja wychodzę z tego założenia-jeżeli chce brać to niech spróbuje ale zapodałbym jej 3g przed i 3g po i obserwował zmiany... jeżeli efekt będzie niezauważalny wtedy zwiększyć porcję.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora