Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Kreatyna i wiek?

 13 listopada 2017, 15:05

Czy mlody chlopak lat 15 moze juz siegnac po taki suplement? Czy to nie wplynie jakos negatywnie na jego rozwoj? Co wybrac? ewnetualnie jezeli nie powinien tego brac jak mu to wytlumaczy ?

 13 listopada 2017, 22:50

W tym wieku lepiej zainwestować w dobre białko dodatkowow w jakieś witaminy i minerały. Stawiał bym tutaj bardziej na regeneracje niz szybkie wzrosty siły. Na twoim miejscu powiedział bym, że ma jeszcze czas a jak przytrzyma dietę oraz trening to w tym wieku będzie miał również świetne efekty.

 15 listopada 2017, 17:31

Zależy też jaki masz już staż treningowy, jeśli jest to mniej niż pół roku to na pewno kreatynę bym odpuścił i skupił się głównie na witaminach, minerałach i jakiejś odżywce białkowej.

Jednak jeśli jest to ponad pół roku to możesz spokojnie wziąć jakiś podstawowy monohydrat, krzywda na pewno Ci się nie stanie.

 16 listopada 2017, 20:53

Kreatyne najlepiej to zacznij brać jak przestaniesz zauważać progres siłowy, dopóki on jest to się nie spinaj z kupowaniem bo nic nie przyśpieszysz :)

Zacznij sobie liczyć kalorie i jak chłopaki pisali witaminki z minerałami i ewentualnie jak mało jesz ryb to omege 3 :) dobra opcja i na miecha to https://www.bcaa.pl/formotiva/vitamin-elite-dha-90kaps.html

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora