Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Liczenie kcal dieta wysokotluszczowa

 27 grudnia 2017, 15:27

Siema ostatnio ogladalem filmik Michala Undry w którym twierdził ze w diecie wysokotłuszczowej nie trzeba liczyc kalorii. Co Wy o tym sądzicie bo dośc kontrowersyjne stwierdzenie.

 27 grudnia 2017, 15:43

Witaj, w zupełności sie nie zgadzam z tym Panem, budując mase mięsniową czy redukując zawsze musisz liczyc ilość kalorii bez tego nie będziesz w stanie osiągnąc zalozonego celu. A w szczegolnosci wlasnie sie tyczy sie to diety wysokotluszczowej więc nie polecam sluchac tego Pana i zostac przy tradycyjnej metodzie i jednak liczyc kalorie spozyte w ciągu dnia.

 28 grudnia 2017, 00:23

Oczywście :d Nie tylko na diecie wysokotłuszczowej można nie liczyć kalorii ;) na każdej ta można tylko potem żeby nie było płaczu, że za szybko się ulałeś bądź nie możesz przez 5 miesiecy zrzucić 2kg :-)

Ogólnie kluczem do sukcesu czy to przy redukcji czy przy masie jest minus bądź surplus kaloryczny więc chcąc nie chcąc kalorie trzeba liczyć a mity o tym jakoby na diecie wysokotłuszczowej nie trzeba liczyć kalorii już dawno zostały obalone przez kilku dobrych i znaych dietetyków.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora